Участь в «Армії відновлення» Тернопільщини – Ваш реальний внесок у Перемогу!
опубліковано 07 травня 2024 року о 09:31

       В умовах війни всі зусилля суспільства мають бути спрямовані на опір агресорута подолання наслідків вторгнення. Зараз одна армія захищає країну на фронті, інша – на своїх робочих місцях.

       В умовах війни всі зусилля суспільства мають бути спрямовані на опір агресору та подолання наслідків вторгнення. Зараз одна армія захищає країну на фронті, інша – на своїх робочих місцях. Люди, які з різних причин залишились без роботи, можуть долучитись до “Армії відновлення” України - суспільно корисних робіт, які запроваджуються державою під час воєнного стану.

Це роботи:

- оборонного характеру (спрямовані на задоволення потреб ЗСУ, військових формувань та сил цивільного захисту);

- з ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій техногенного, природного та воєнного характеру;

- спрямовані на забезпечення загальних потреб функціонування економіки та життєдіяльності населення.

Безробітні жителі Тернопільщини також активно долучаються до «Армії відновлення». За оперативними даними цього річ місцеві підрозділи Тернопільського обласного центру зайнятості уклали більше 120 договорів, згідно з якими зареєстрованим безробітним було видано майже 700 направлень на роботу. Вони упорядковували та утримували в належному стані укриття, здійснювали супровід та догляд за учасниками бойових дій в медзакладах, надавали допомогу сім’ям військових, плели маскувальні сітки, виконували ряд

інших робіт.

       Учасникам «Армії відновлення» цьогоріч виплачено 3 млн 109, 8 тис. грн зарплати. До речі, для безробітних є ряд переваг участі у суспільно корисних роботах:

- зберігається статус безробітного на весь період їх виконання;

- це легальна робота (укладаються строкові трудові договори відповідно до КЗпПУ);

- отримують заробітну плату (не нижче мінімальної),

- набувають страхового стажу,

- мають соціальний захист і гарантії.

       Громадам також вигідно організовувати суспільно корисні роботи, адже у разі залучення до них зареєстрованих безробітних оплата їх праці здійснюється за кошти Фонду загальнообов’язкового соціального страхування України на випадок безробіття. Про організацію та проведення суспільно корисних робіт у районних військових адміністраціях області прийняті розпорядження, якими визначаються їх види, переліки підприємств, об’єктів, посад і вимог до працівників, джерело фінансування, кількість осіб, які будуть залучені та терміни виконання. У переліку робіт також є: надання допомоги людям з інвалідністю, внутрішньо переміщеним особам, людям літнього віку, розвантаження гуманітарної допомоги, ремонтно-відновлювальні роботи та ін.

       За детальнішою інформацією зверніться у місцевий підрозділ Тернопільського обласного центру зайнятості [1], в Telegram: @DCZ19_Ternopil або за тел. «гарячої лінії» - 0635765756.Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux