Щороку 28 червня українці відзначають велике державне свято — День Конституції України. Конституція – це не лише закон, це ще й символ національної єдності. Прийняття Конституції означало фундаментальне закріплення нашої незалежності, навіки закарбувало волю українського народу жити у власній суверенній, соборній державі. Саме в Конституції утверджені головні цінності нашого народу – людина, її життя, здоров’я, честь, гідність, недоторканність та безпека.
Цьогоріч це свято все ще затьмарене військовою агресією РФ проти України, а також жахливими воєнними злочинами російської армії в Україні. Український народ щодня виборює своє право жити в незалежній і суверенній державі та свій вибір Європейського курсу. Вічна шана тим, хто загинув, захищаючи нашу свободу у наших кордонах. Безмежно дякуємо тим, хто саме в ці хвилини зупиняє і відтісняє ворога, іноді ціною власного життя.
У цей день щиросердечно бажаю всім насамперед миру й найшвидшої перемоги над ворогом. Нехай демократичні засади, що закріплені в Конституції, стануть реаліями нашого сьогодення, нехай в Україні завжди панують любов, злагода й Божа ласка! Віримо в Збройні Сили України!
Слава Україні! Героям слава!
З повагою -
Начальник Тернопільської районної військової адміністрації
Ярослав МАТВІЙЧУК